Fiamm 12FGL100 12V 100Ah zselés akkumulátor
FIA-026-999
Fiamm 12FGL100 12V 100Ah zselés akkumulátor legfontosabb tulajdonságai
• Feszültség: 12 V
• Akkumulátor kapacitás: 100Ah
• Típus: ipari zselés akkumulátor
• Akár 1250 ciklus 20%-os kisütési mélységig kisütve
• Felitatott elektrolitú, szeleppel vezérelt gázrekombinációs savas ólomakkumulátor
• 99%-os belső gázrekombinációs képesség
• Szivárgásmentes, karbantartásmentes
• 10 éves élettartamra tervezve
• Méretek 330 mm x 172 mm x 215 mm
• Tömeg: 32 kg
• 100%-ban újrahasznosítható