SoundOff Signal ETSSLF100 alacsony frekvenciájú sziréna hangszóró 100W
SOS-230-999
SoundOff Signal ETSSLF100 alacsony frekvenciájú sziréna hangszóró 100W legfontosabb tulajdonságai
• Névleges impedancia: 8 ohm
• Névleges teljesítmény: 100 W
• Frekvenciaátvitel: (alkalmazás esetén) 125 Hz – 1 kHz
• Üzemi hőmérséklet: -40 °C és +65 °C között
• Ház anyaga: tartós, üvegszálas műanyag
• Csatlakozó: A hangszóró hátsó részébe öntve
• Méretek: 7,2” (18,4 cm) átmérő, 8,5” (21,6 cm) magasság
• Kábelköteg: 60” (152,4 cm) tömített csatlakozóval
kosárba! árfigyelés
SoundOff Signal ETSSLF100 alacsony frekvenciájú sziréna hangszóró 100W kapcsolódó média
SoundOff_Signal_ETSSLF100_alacsony_frekvenciaju_szirena_hangszoro_100W
SoundOff Signal ETSSLF100 alacsony frekvenciájú sziréna hangszóró 100W kapcsolódó szolgáltatásai
Megkülönböztető és figyelmeztető jelzés telepítés
Megkülönböztető és figyelmeztető jelzés szerviz
Megkülönböztető és figyelmeztető jelzés karbantartás
SoundOff Signal ETSSLF100 alacsony frekvenciájú sziréna hangszóró 100W kapcsolódó termékei