Fiamm 12FGL150 12V 150Ah zselés akkumulátor
FIA-025-999
Fiamm 12FGL150 12V 150Ah zselés akkumulátor legfontosabb tulajdonságai
• Feszültség: 12 V
• Akkumulátor kapacitás: 150Ah
• Típus: ipari zselés akkumulátor
• Akár 1250 ciklus 20%-os kisütési mélységig kisütve
• Felitatott elektrolitú, szeleppel vezérelt gázrekombinációs savas ólomakkumulátor
• 99%-os belső gázrekombinációs képesség
• Szivárgásmentes, karbantartásmentes
• 10 éves élettartamra tervezve
• Méretek: 483 mm (hosszúság) x 170 mm (szélesség) x 219 mm (magasság)
• Tömeg: 45 kg
• 100%-ban újrahasznosítható