Albrecht Inverter 300W/12-24V USB (szivargyújtó+csipesz)
(kifutott)Albrecht Inverter 300W/12-24V USB (szivargyújtó+csipesz) legfontosabb tulajdonságai
• Kimenő teljesítmény: 300W folyamatos
• Bemenő feszültség: 10-15Vdc (12V esetén) 20-30Vdc (24V esetén)
• Kimenő feszültség: 230Vac